Tato internetová stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky souhlasíte s použitím souborù cookies.


Okna - Sklář
Okna Příbor - Sklář

  • Okna Sklář - Příbor - Venkovní rolety
  • Okna Sklář - Příbor - Výrobní haly Glas - Euro plast
  • Okna Sklář - Příbor - Markýzy
  • Okna Sklář - Příbor - Vjezdové brány
  • Okna Sklář - Příbor - Plastová Okna
  • Okna Sklář - Příbor - Zateplení

Pár slov o firmě Bohuslav Sklář


Naše firma působí na českém trhu již od roku 1993. Za tuto dobu jsme získali nejen potřebné profesionální znalosti a zkušenosti díky pravidelným školením, ale taktéž námi poskytované výrobky jsou plně v souladu se standardem Evropské unie.


VCHODOVE DVEŘE

Dveřní systém ALUPLAST

aluplast ideal 4000Dveřní systém ALUPLAST 70 mm je kvalitní plastový profil s dorazovým těsněním. Systém vchodových dveří ALUPLAST je určen pro vstupní prostory u energeticky optimalizovaných staveb, bez ohledu na to, zda se jedná o rekonstrukci nebo o novostavbu. Dveře ALUPLAST jsou dobrou volbou pro ty, kdo hledají kvalitní dveře s dlouhou životností za příznivou cenu.
Čtyřkomorové profily ALUPLAST o šířce 70 mm zaručují vysokou stabilitu díky rozměrné ocelové výztuži. Tyto dveře lze také vyrobit v provedení, zařazeném do bezpečnostní třídy 3 podle DIN V ENV 1627. Profil je tvořený hladkými povrchovými plochami, které se snadno udržují. Použití svařovacích rohových spojek zaručuje vysokou tuhost křídla dveří.DVEŘE IDEAL 4000
Vchodové dveře ALUPLAST se starají o to, aby byla vstupní oblast ochráněna proti průniku chladného vzduchu. Jako jedny z mála na trhu mají dveře ALUPLAST  s čtyřkomorovou konstrukci rámu, čímž se zvyšuje jejich izolační schopnost. S dveřmi ALUPLAST Vám teplo zůstává uvnitř, zatímco chlad, vlhkost a hluk zůstávají přede dveřmi.Nabízíme dveře s vysokým stupněm bezpečnosti a ochrany proti hluku jakož i nepříznivým povětrnostním podmínkám. Dveře s hloubkou 70 mm a práh s izolací umožňuje to, že naše dveře mají velmi dobré parametry tepelné izolace. Výztuže zaručují odpovídající parametry ať už jde o statiku nebo o trvanlivost. Nízký práh dveří zajišťuje pohodlný vstup i výstup. Nabízíme také dveře bez prahu.Vchodové dveře z naší nabídky lze otevřít dovnitř i ven dveřní křídlo šířku 120mm. Způsob otvírání : klika/klika, klika/madlo, madlo/madlo.

 NAPIŠTE2

To je super