Tato internetová stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky souhlasíte s použitím souborù cookies.


Okna - Sklář
Okna Příbor - Sklář

  • Okna Sklář - Příbor - Venkovní rolety
  • Okna Sklář - Příbor - Výrobní haly Glas - Euro plast
  • Okna Sklář - Příbor - Markýzy
  • Okna Sklář - Příbor - Vjezdové brány
  • Okna Sklář - Příbor - Plastová Okna
  • Okna Sklář - Příbor - Zateplení

Pár slov o firmě Bohuslav Sklář


Naše firma působí na českém trhu již od roku 1993. Za tuto dobu jsme získali nejen potřebné profesionální znalosti a zkušenosti díky pravidelným školením, ale taktéž námi poskytované výrobky jsou plně v souladu se standardem Evropské unie.


SÍTĚ PROTI HMYZU

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří.
Rám je kombinací hliníku a kvalitního plastu v barvě bílé nebo hnědé.Síťovina je vyrobena ze sklolaminátového vlákna potaženého plastem, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly.
Je dodávána v černé barvě a na okně je prakticky neviditelná.Montáž sítě proti hmyzu probíhá z interiéru pomocí otočných klipů a nevyžaduje jakékoliv vrtání či narušení okenního rámu

Síť s širším rámem 25 x 10 mm.

site_25_10Je vhodná pro montáž na okenní rám. Rám sítí je kombinací hliníku a kvalitního plastu v barvě bílé, hnědé nebo imitace dřeva, (možno i RAL). Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě šedé. Montáž se provádí pomocí otočných obrtlíků z kvalitního plastu v barvě hnědé a bílé, nebo pružinama, s vnitřním rohem a pod.. Měříme světlost rámu, kde budeme síť montovat a k tomuto rozměru přičteme šířku rámu sítě 25 mm po celém obvodu.

Okenní pevné rám 24x24mm

ST_1   STST_2

Síť v pevném odskočeném rámu 24 x 24 mm vhodná zejména pro typy oken, kde běžným profilům brání okapnice. Rám je kombinací hliníku a kvalitního plastu v barvě bílé nebo hnědé. Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě šedé. Montáž se provádí z interiéru pomocí otočných obrtlíků z kvalitního plastu v barvě bílé nebo hnědé. Vyměřuje se světlost rámu, ke kterému přičítáme šířku profilu rámu sítě po celém obvodu.

Okenní 31x11mm s límcem

site_limecGPevná síť s širším hliníkovým rámem 31 x 11 mm s límcem po celém obvodu. Rám je kombinací hliníku a kvalitního plastu v barvě bílé, hnědé nebo imitace dřeva. Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě šedé. Montáž z interiéru pomocí otočných klipů a nevyžaduje jakékoli vrtání či narušení okenního rámu. Používá se především na plastová a euro okna.

Dveřní síť 52x20mmna

sit_dverDveřní síť v pevném rámu 50 x 20 mm určená zejména pro balkónové dveře. Rám je kombinací hliníku a kvalitního plastu v barvě bílé, hnědé nebo imitace dřeva. Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě šedé. Montáž se provádí uchycením pantů pomocí šroubů k okennímu rámu. Panty mohou být dle přání samozavírací či nesamozavírací. Měříme vždy vnější rozměry mezi špaletami, přičemž nutno odečíst šířku pantů a šířku magnetického zámku po stranách.

Rolovací síť okenní

site_rolovaciLuxusní rolovací síť s horizontálním kastlíkem. Kombinace hliníku a kvalitního plastu v barvě bílé nebo hnědé. Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě černé. Montáž se provádí mezi špalety, nebo tzv. falešné špalety pomocí šroubů. Falešná špaleta je vyrobena z hliníkového profilu 40 x 20 x 2 mm. Vyměřuje se šířka a výška špalety nejméně ve třech místech. Kartáček v koncové liště zajišťuje těsnost mezi parapetem a koncovou lištou.

Rolovací síť dveřní

sit_dvereuDveřní rolovací síť s vertikálním kastlíkem. Kombinace hliníku a kvalitního plastu v barvě bílé a hnědé. Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě černé.Montáž se provádí mezi špalety, nebo tzv. falešné špalety pomocí vynášecího profilu a šroubů. Snadná manipulace pomocí tvarově upravené dolní lišty s pojížděcím kolečkem. Dodáváme s magnetickou lištou.

NAPIŠTE2