Tato internetová stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky souhlasíte s použitím souborù cookies.


Okna - Sklář
Okna Příbor - Sklář

  • Okna Sklář - Příbor - Venkovní rolety
  • Okna Sklář - Příbor - Výrobní haly Glas - Euro plast
  • Okna Sklář - Příbor - Markýzy
  • Okna Sklář - Příbor - Vjezdové brány
  • Okna Sklář - Příbor - Plastová Okna
  • Okna Sklář - Příbor - Zateplení

Pár slov o firmě Bohuslav Sklář


Naše firma působí na českém trhu již od roku 1993. Za tuto dobu jsme získali nejen potřebné profesionální znalosti a zkušenosti díky pravidelným školením, ale taktéž námi poskytované výrobky jsou plně v souladu se standardem Evropské unie.


IDEAL 8000

Nová plastová okna z profilu ALUPLAST Ideal 8000


3títek 800Při konstruování tohoto nového profilového systému byly použity nejmoderněrnější technologie a nejnovější poznatky firmy Aluplast. Okna Ideal 8000 jsou v tuto chvílí tím nejlepším na trhu a splňují ty nejpřísnější kritéria v oblasti tepelně-izolačních vlastností a stability.Díky novým technologiím není použita v nových křídlech u oken této nejvyšší řady profilových systémů Aluplast ocelová výztuha a sklo je s křídlem pevně slepené. Přidání komor namísto ocelové výztuhy v křídle umožňuje zlepšit tepelnou i zvukovou izolaci při zachování pevnosti celé konstrukce. Okna jsou tak lehčí, bezpečnější, a nedochází k odtahování profilu od skla. Zvyšuje se odolnost okna proti vloupání díky pevnému spojení skla po celém obvodu (tabule skla se nedá z křídla vytlačit ven, ani v případě vypáčení zasklívací lišty).Tyto okna jsou vhodná pro nízkoenergetické a pasivní domy, kde jsou kladeny vysoké nároky na maximální úsporu tepelné energie.


ideal-8000teploo

SLEVA ZIM


Co charakterizuje tato plastová okna?

OKNA SKLAŘvynikající tepelná izolace: se speciálním izolačním trojsklem U=0,5 W/m2K koeficient přechodu tepla celéhookna Uw = 0,78 W/m2K středové těsnění výrazně zvyšuje tepelně-izolační vlastnosti okna, chrání kování před vlivy počasí a zabezpečuje vysokou vodotěsnost - profil odolává zatékaní až do 2100 Pa (zastaralé ale i stále používané profily odolávají zatékání jen do 600 Pa)podkladový 4 až 5-ti komorový profil na ukotvení vnějšího a vnitřního parapetu (kritické místo pro vznik tepelných mostů u méně komorových profilů)  8-mi komorový profil se stavební hloubkou 85mm

NAPIŠTE2


vice