Tato internetová stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky souhlasíte s použitím souborù cookies.


Okna - Sklář
Okna Příbor - Sklář

  • Okna Sklář - Příbor - Venkovní rolety
  • Okna Sklář - Příbor - Výrobní haly Glas - Euro plast
  • Okna Sklář - Příbor - Markýzy
  • Okna Sklář - Příbor - Vjezdové brány
  • Okna Sklář - Příbor - Plastová Okna
  • Okna Sklář - Příbor - Zateplení

Pár slov o firmě Bohuslav Sklář


Naše firma působí na českém trhu již od roku 1993. Za tuto dobu jsme získali nejen potřebné profesionální znalosti a zkušenosti díky pravidelným školením, ale taktéž námi poskytované výrobky jsou plně v souladu se standardem Evropské unie.


OKNA IDEAL 4000

Plastová okna IDEAL 4000 pětikomorový profilový systém

Plastová okna vyrobená systémem IDEAL 4000 jsou rozumnou investicí do budoucnosti. Na jejich výrobu jsou použity materiály nejvyšší kvality. Pěti-komorové konstrukce zajišťuje vysokou tepelnou a zvukovou izolaci. Profil s vysokou stabilitou a pevností v moderním SOFT designu. Dlouhodobá životnost a vysoká užitná hodnota jsou hlavní předností tohoto profilu a řadí jej ke špičce v oblasti plastových oken.

 ALU 40001ALU 4000


* dobrá tepelná a zvuková izolace
* předsazené křídlo slouží jako okapnice a spolu s oblým designem tvoří moderní a    funkční vzhled
* pevnost a stabilitu použitého profilu zaručuje promyšlená stavba vnitřních a vnějších předkomor a hlavních komor
* stavební hloubka 70mm
* celo-obvodové kování se systémem speciálních ocelových uzávěrů, které zajišťují vysokou bezpečnost  a maximální komfort užívání
* těsnění typu EPDM -  materiál, jehož složení a specifický tvar provedení spolu s osazením ve speciálních drážkách zaručuje optimální izolaci a dlouhou životnost
* standardní zasklení izolačními dvojskly ve složení 4/16/4 TOP-GLAS Ultra s * koeficientem 1,0 s distančním plastovým termo rámečkem v šedé barvě, který přerušuje tepelný most .

 SLEVA ZIM

 To je super

NAPIŠTE2

viceVICE