Tato internetová stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky souhlasíte s použitím souborù cookies.


Okna - Sklář
Okna Příbor - Sklář

  • Okna Sklář - Příbor - Venkovní rolety
  • Okna Sklář - Příbor - Výrobní haly Glas - Euro plast
  • Okna Sklář - Příbor - Markýzy
  • Okna Sklář - Příbor - Vjezdové brány
  • Okna Sklář - Příbor - Plastová Okna
  • Okna Sklář - Příbor - Zateplení

Pár slov o firmě Bohuslav Sklář


Naše firma působí na českém trhu již od roku 1993. Za tuto dobu jsme získali nejen potřebné profesionální znalosti a zkušenosti díky pravidelným školením, ale taktéž námi poskytované výrobky jsou plně v souladu se standardem Evropské unie.


PARAPET POZINK

POZINK

PROTLACOVANE-01-PNG-240Pozinkované parapety tvoří nejlevnější variantu venkovních parapetů, a proto se nejčastěji používají na panelové domy, kde je velký tlak na ceny. Tytoparapety jsou vyrobeny z oboustranně pozinkovaného plechu s povrchovou úpravou polyesterovou barvou. Vyznačují se především vysokou mechanickou odolností a prostorovou tuhostí, která usnadňuje montáž a zaručuje perfektní výsledný vzhled. Přední zaoblená hrana a ideální proporce dotváří architektonický detail každé fasády. Vhodné jako doplněk k plastovým oknům i k dřevěným eurooknům.Charakteristika:


stálobarevnost tepelná odolnost  odolnost proti poškrábání   estetický design 

snadná údržba

tepelná odolnost                                                                                                      stálobarevnost

odolnost proti poškrábání                                                                                                        estetický design

snadná údržba