Tato internetová stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky souhlasíte s použitím souborù cookies.


Okna - Sklář
Okna Příbor - Sklář

  • Okna Sklář - Příbor - Venkovní rolety
  • Okna Sklář - Příbor - Výrobní haly Glas - Euro plast
  • Okna Sklář - Příbor - Markýzy
  • Okna Sklář - Příbor - Vjezdové brány
  • Okna Sklář - Příbor - Plastová Okna
  • Okna Sklář - Příbor - Zateplení

Pár slov o firmě Bohuslav Sklář


Naše firma působí na českém trhu již od roku 1993. Za tuto dobu jsme získali nejen potřebné profesionální znalosti a zkušenosti díky pravidelným školením, ale taktéž námi poskytované výrobky jsou plně v souladu se standardem Evropské unie.


PARAPET VNÍTŘNÍ 1

Parapety vnitřní pro plastová okna

parapety2
Parapety jsou vyrobeny z kvalitního PVC, které dává parapetním deskám vysokou stabilitu a odolnost proti poškození. Je zde široký výběr dekorů. Profil zajišťuje vysokou stabilitu a pevnost.  Jsou ideálním řešením pro každý interiér Díky použitému materiálu jsou 100% vodotěsné. To znamená, že vodu neabsorbují a díky tou se kvůli ní nedeformují. Jsou vhodné i do vlhkých prostor. Jsou dodávány ve čtyřech druzích dekorů (bílá, mramor, buk a zlatý dub) a jejich povrh je vysoce odolný proti mechanickému poškození.   Na spodní straně jsou hustě posety montážními drážkami k usnadnění montáže. Parapety není potřeba nijak.zvlášť udržovat. Lze je čistit běžnými domácími čisticími prostředky.

Charakteristika parapetu :

parapety sklař
Minimální údržba - není potřeba nijak zvlášť udržovat. Dá se čistit běžnými domácími čistícími prostředky100% vodotěsnost - díky použitému materiálu je 100% vodotěsný. To znamená, že vodu neabsorbuje a nedeformuje se. Je vhodný i do vlhkých prostor.Tepelná odolnost a stálobarevnost - je stálo barevný, odolává přímému slunečnímu záření. Estetický design - je elegantní díky povrchovým foliím a i díky zaoblení na čele

PARAPET POZINK

OHYBANE-02-PNG-240
Venkovní pozinkované parapety jsou vyráběny přesnou technologií ze slitiny FeZn. Síla stěny pro všechny šířky je 0,8 mm. Kvalitní úprava povrchu práškováním s vysokou mechanickou odolností a barevnou stálostí (prášková vypalovaná barva bílá a hnědá ve standardu). Parapety jsou vyráběné metodou ohýbání (tzv. Ohýbaný) v délce 6000mm. Vyznačují se především nízkou cenou. Přední 40mm hrana nosu dodává parapetu pořádný vzhled a dotváří architektonický detail každé fasády.

ZPĚT