Tato internetová stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky souhlasíte s použitím souborù cookies.


Okna - Sklář
Okna Příbor - Sklář

  • Okna Sklář - Příbor - Venkovní rolety
  • Okna Sklář - Příbor - Výrobní haly Glas - Euro plast
  • Okna Sklář - Příbor - Markýzy
  • Okna Sklář - Příbor - Vjezdové brány
  • Okna Sklář - Příbor - Plastová Okna
  • Okna Sklář - Příbor - Zateplení

Pár slov o firmě Bohuslav Sklář


Naše firma působí na českém trhu již od roku 1993. Za tuto dobu jsme získali nejen potřebné profesionální znalosti a zkušenosti díky pravidelným školením, ale taktéž námi poskytované výrobky jsou plně v souladu se standardem Evropské unie.


Profil společnosti

Plastova okna  Nový Jičín

speci

cesky vyrobekmistecka1 Firma Bohuslav Sklář je rodinnou firmou. Byla založena v r.1993. Zabýváme se výrobou a montáží horizontálních a vertikálních žaluzií, výrobou a montáží předokenních rolet, garážových vrat a okenních sítí. Provádíme montáže markýz, sekčních garážových vrat, plastových, hliníkových oken a dveří. Zajišťujeme rovněž prodej materiálu na výrobu rolet a garážových vrat, okenních sítí, komponentů na horizontální a vertikální žaluzie a látek na vertikální žaluzie.Při montáži a demontáži vám rádi zařídíme i likvidaci starých oken a dále nabízíme zkušenosti a profesionální přístup, objemové slevy a výhodné ceny. Servisní služby  považujeme za samozřejmost a po dobu záruční doby  je zařizujeme zdarma. Rádi vám poskytneme podrobné materiály, zaškolíme a seznámíme s výrobním programem. Všechny výsledky naší firmy jsou založeny na kvalitní práci a vysoké technické úrovni celého pracovního týmu.
Okna společnosti Sklář, jsou okna špičkové kvality za ekonomické ceny.

SLEVA ZIM

sk1NAPIŠTE2

Provozovna