Tato internetová stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky souhlasíte s použitím souborù cookies.


Okna - Sklář
Okna Příbor - Sklář

  • Okna Sklář - Příbor - Venkovní rolety
  • Okna Sklář - Příbor - Výrobní haly Glas - Euro plast
  • Okna Sklář - Příbor - Markýzy
  • Okna Sklář - Příbor - Vjezdové brány
  • Okna Sklář - Příbor - Plastová Okna
  • Okna Sklář - Příbor - Zateplení

Pár slov o firmě Bohuslav Sklář


Naše firma působí na českém trhu již od roku 1993. Za tuto dobu jsme získali nejen potřebné profesionální znalosti a zkušenosti díky pravidelným školením, ale taktéž námi poskytované výrobky jsou plně v souladu se standardem Evropské unie.


SEKČNÍ GARÁŽOVÁ VRATA

Sekční garážová vrata

SEKNI1Sekční garážová vrata jsou do garáží rodinných domů a hospodářských budov.Sekční vrata v dnešní době představují standard v oblasti garážových vrat. U tohoto typu vrat se podařily skloubit ty nejlepší vlastnosti různých typů vrat. V garáži zabírají pouze místo pod stropem, proto lze využít celý prostor garáže. Výhodou jsou neomezené možnosti barevného provedení.


Výhody sekčních vrat

Není potřeba žádné nadpraží vrata jsou vhodná do novostavby, i pro dodatečnou montáž za dosluhující vrata .Vrata se otevírají pod strop a nezabírají před garáží žádný prostor. Vynikající tepelně-izolační vlastnosti,dokonalé utěsnění po celém obvodu vrat i mezi sekcemi dlouhá životnost komponenty pro výrobu vrat jsou určeny pro vysoké provozní zatížení vysoká provozní spolehlivost i při výpadku el. proudu je vždy zajištěná možnost otevření vrat. Pohon s dálkovým ovládáním je možno namontovat dodatečně vrata jsou vhodná jak pro jedno garážové stání, tak i pro dvojgaráž v průjezdu nepřekáží rám vrat, a tak je zabezpečený nezúžený průjezd garážovým otvorem.

 sekn

NAPIŠTE2