Tato internetová stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky souhlasíte s použitím souborù cookies.


Okna - Sklář
Okna Příbor - Sklář

  • Okna Sklář - Příbor - Venkovní rolety
  • Okna Sklář - Příbor - Výrobní haly Glas - Euro plast
  • Okna Sklář - Příbor - Markýzy
  • Okna Sklář - Příbor - Vjezdové brány
  • Okna Sklář - Příbor - Plastová Okna
  • Okna Sklář - Příbor - Zateplení

Pár slov o firmě Bohuslav Sklář


Naše firma působí na českém trhu již od roku 1993. Za tuto dobu jsme získali nejen potřebné profesionální znalosti a zkušenosti díky pravidelným školením, ale taktéž námi poskytované výrobky jsou plně v souladu se standardem Evropské unie.


ŽALUZIE

HORIZONTÁLNÍ ŽALUZÍE

HORIZONTÁLŽaluzie horizontální jsou nejrozšířenější způsob zastínění. žaluzie vyráběná na míru s lamelami o šířce 25 mm a tloušťce 0,18 mm, horní profil je hliníkový. Jde o standardní horizontální žaluzie pro plastová okna a eurookna ovládané řetízkem. Jednoduché a efektivní řešení za příznivou cenu. . Díky moderně vypadajícím hliníkovým žaluziím v barvách duhy nebo v decentních odstínech, vytvořte zcela nový a zajímavý vzhled místnosti. Nejčastější šíře lamely činí 25 mm.

VICE

VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE

VERTIKALVertikální žaluzie bývaly dříve spíše doménou kancelářských prostor. To souviselo s jejich menší nabídkou, kdy většina firem nabízela jen jednotvárné typy žaluzií s typickou šedou barvou. Tyto žaluzie proto právem nebyly příliš oblíbené mezi domácnostmi. Vertikální žaluzie mohou být zajímavou variantou pro vytvoření té správné světelné atmosféry. Jsou vhodné k použití jak v domácnostech, zejména rodinných domech, tak v kancelářích.VICE